Vítejte

Pokud si potřebujete do něčeho rýpnout, jste u nás správně. Zaměřujeme se na veškeré služby v oblasti laserového gravírování. Ruční práci rytců nahrazují stroje, které jsou rychlejší a přesnější, proto pokud potřebujete cokoliv „podepsat“, opatřit logem či ornamentem, nebo něco vyříznout laserovým paprskem, kontaktujte nás!

Novinky

13/7/2014

SVATBA

Specializujeme se na gravírovaná svatební oznámení.Oznámení vytváříme na míru, dle vašich přání.    ...

Gravírování

Laserový paprsek dokáže divy. Dříve gravírovali rytci, a i když byli velmi šikovní, v dnešní době by z časových důvodů nezvládli zabezpečit všechny zakázky. Proto i tato technika prošla modernizací a my díky gravírovacím strojům tento problém nemáme. Nejčastějším typem laseru je CO2, díky němuž můžeme červeným paprskem gravírovat organické materiály, jako je papír, různé typy dřeva, plastu, plexiskla, skla, keramiky, kamenu, gumy, kůže i kovu. Laserové gravírování vyniká trvalostí, přesností, rychlostí a flexibilitou, proto záleží jen na Vašem přání a šikovnosti našich techniků.

Jedná se o technologii nahrazující ruční rytí za pomocí CNC strojů (z angl.. Computer Numerical Control) řízených počítačem. CNC stroje za pomoci speciálních gravírovacích fréz odebírájí z gravírovaného materiálu tenkou vrstvičku v řádové hloubce několika desetin milimetru. Díky této moderní technologii se dá docílit nesmazatelné a trvalé označení reklamních předmětů i deskových materiálů.

      
+420 723 177 005
+420 601 333 227